продукцiя з Європейської сировини


Моторне масло – рідина неоднорідна. Вона є розчином присадок у базовій оливі, при чому частина присадок розчиняються, інші знаходяться в підвішеному колоїдному стані завдяки полярно зарядженим молекулам. Ця суміш працює як одне ціле і виконує багато функцій, головні з яких – зменшення тертя та захист від зносу.

Отже, якщо масло – це суміш, логічно припустити, що вона складається з компонентів. Дійсно, такими компонентами є базова олива, присадки, та покращувачі в'язкості, які теж можна віднести до присадок. Всі ці інгредієнти виробляються на спеціалізованих підприємствах. Для продукції Dynol використовуються високоякісні базові оливи виробництва Nynas AB, Швеція. Присадки надходять від британського виробника Afton Chemical. Кожна з цих компаній працюють на ринку мастильних матеріалів понад 90 років і є визнаними спеціалістами в своїй галузі.

Таким чином, продукція Dynol – це продукція європейського рівня якості, яка за допомогою нижчих питомих витрат на виробництво завдяки дешевшій ціні на електроенергію, робочу силу та пакувальні матеріали, є доступніша за ціною ніж її закордонні аналоги. Наша мета – переконати українських споживачів в тому, що якісна продукція може з гордістю маркуватись написом Made in Ukraine.

ЗАХИСТ
ВIД ПIДРОБКИ
02125 Київ,
пр-т Визволителів 3, офіс 3


+38 (067) 618-55-04
+38 (050) 553-03-07
+38 (044) 334-63-23
Ваш Email
Повне iмя
Ваш коментар